Değirmen pastanesi’ne garson ve komi aranıyor.


Değirmen pastanesi'ne garson ve komi aranıyor.

Kadıköy Tepe Nautilus AVM'deki Değirmen Pastanesi'ne 20- 30 yaş arası garson ve komi alınacaktır. 1.650TL maaş+ Tip+ SGK verilecektir. 

İlan tarihi: 19.08.2016  l  İlçe:  Kadıköy  l   Şehir: AnkaraPostaseriilan.com garson komi iş ilanları, garson komi eleman ilanları, garson komi iş ilanı, garson komi iş ilanlari, garson iş ilanları,bayan garson iş ilanları sayfası.  İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


TELEFON:

YAYIN TARİHİ:

BİTİŞ TARİHİ:

Belirtilmemiş

Alternatif iş ilanı için Garson İş İlanları özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını , , , inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.